Zpět do obchodu

Registrace

Čerpací stanice

Přemýšlíte, jak snížit náklady na provoz Vaší čerpací stanice a zároveň jak efektivně nasvítit doplňkový sortiment a okolí pumpy.

cerpací-stanice-dialux

Pokud se chcete nejprve nezávazně telefonicky poradit - jsme tady pro Vás  +420 733 424 400

Proč renovovat provoz čerpací stanice?

Tyto provozy mívají často dlouhou otevírací dobu nebo provoz non-stop, což výrazně zkracuje dobu návratnosti. V tomto typu provozu se výměnou za LED osvětlení běžně sníží spotřeba elektřiny o 50-70% a navíc se ušetří za častou údržbu původních výbojkových a zářivkových svítidel. V nabídce máme svítidla nad čerpací spojany, které lze osadit senzory snížení intenzity světla v nečinnosti, dále svítidla pro prodejny a zázemí, svítidla do náročného prostředí mycích linek a samozřejmě i svítidla pro přilehlé venkovní prostory. Správně zvolená teplota a intenzita osvětlení má vliv na chování zákazníků a může ovlivnit i tržby. Samozřejmostí našich návrhů je dodržení  Českých státních norem pro osvětlení a bezpečnost. Výměna a modernizace osvětlení Vám přinese úspory provozních nákladů a bezstarostý dlouholetý provoz bez nutnosti údržby.

Svítidla pro tuto klasifikaci provozu můzete vybírat v těchto kategoriích našeho e-shopu svítidel:

LED žárovky

LED žárovky E40

Výložníky a příslušenství pro VO

LED veřejné osvětlení

LED reflektory

LED panely

LED průmyslová svítidla

LED průmyslová svítidla zářivková

LED zářivková svítidla

LED kancelářská svítidla

Vodiče, kabely, pohyblivé flexo přívody a napájecí kabely


 Ukázky našich zakázek v kategorii provozu "Čerpací stanice"

stajam

Čerpací stanice (Benešovsko)

Zadání: Modernizace a optimalizace osvětlení prodejny, chladících skříní, průjezdové myčky, dvou mycích boxů a veřejného osvětlení na pozemku čerpací stanice.  Návratnost pořizovací ceny na úspoře energie do 2let.

LED_osvetleni_cerpaci_stanice_prodejna_automycka_veřejne_osvetleni_osvetleni_praha_toplux

LED_osvetleni_nad_cerpaci_stojany_pumpa_osvetleni_praha_toplux

Výsledek:

 

Postup: Zákazník nás kontaktoval po doporučení jiným klientem. Využity  služby Kalkulace návratnosti Profi, doporučeno rozfázování výměny svítidel na jednotlivé provozy. Zákazník si přeje komletní péči včetně montáže s výměnou za LED svítidla. Výměna světel na prodejně proběhla při provozu bez omezení a trvala 3 hodiny. Demontáž původních a instalace LED světel v automyčce a mycích boxech proběhla v pracovní době bez omezení provozu a trvala 7 hodin (kvůli izolaci montážního uchycení a vstupních otvorů svítidel). Poslední fáze nasvícení okolí pumpy lampami veřejného (pouličního) osvětlení je již naplánována.


pict0030 

Čerpací stanice (Praha)

Zadání: výměna poruchových sodíkových svítidel nad stojany za úsporná LED svítidla s nízkým faktorem údržby, snížení spotřeby energie na non-stop provozu  prodejny, estetické vylepšení vzhledu stropu, životnost svítidel min. 6let

prumyslove_LED_svetla_nad_cerpaci_stojany_pumpa_uspora_osvetleni_praha_toplux

montaz_LED_svitidel_na_pumpu_nad_cerpaci_stojany_levna_instalace_objednat_osvetleni_praha_toplux

Výsledek:

 

Postup: Rychá výměna svítidel včetně montáže dle zadání. Délka instalace byla 6 hodin s minimálním narušením provozu. Na této zakázce jsme spolupracovali s spřátelenou firmou z oboru.


 57270877d1d36d93c91f0000

Čerpací stanice (severní okraj Prahy)

Zadání: ušetřit na non-stop provozu osvětlení prodejny a čerpacích stojanů, na prodejně optimalizovat počet svítidel při dodržení ČS normy pro osvětlení, nad čerpacími stojany nahradit neekonomická sodíková svítidla LED lampama se senzory  - v nečinnosti 30% výkonu - při pohybu 100% výkonu LED svítidel, vyhotovení projektové dokumentace na provozy s garancí dodržení ČSN na období 8let, požadovaná návratnost vstupní investice do 3let

led_osvetleni_cerpaci_stanice_osvetleni_praha-toplux

Výsledek:

 

Postup: Využity balíčky služeb Kalkulace návratnosti Profi a Vypracování projektového návrhu osvětlení. Navržená svítidla nejsou ve standartní nabídce, jsou na objednávku. Zakázka je před dokončením.


 

 

Vyberte si jeden z našich balíčků služeb nebo nás rovnou kontaktujte  +424 733 424 400

Cena

9902990
19902990
3 položek celkem
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení