Zpět do obchodu

Registrace

Montážní práce

Elektromontáže

Společnost Osvětlení Praha Vám zajistí odbornou elektro montáž svítidel ve Vašem objektu – ať už se jedná o interiér či exteriér.

Ve spolupráci s kvalifikovanou společností, která má za sebou nespočet instalací Vám dokážeme nainstalovat jakýkoliv typ svítidel (veřejné osvětlení, nouzové osvětlení, průmyslové osvětlení či interiérové osvětlení) včetně jejich regulace a řízení.

Samozřejmostí je také instalace kabelových rozvodů, nové osazení rozvaděčů, demontáž a likvidace starého elektro zařízení, revize elektrických zařízení, projektová činnost, průběžné revize a kontrola svítidel během záruční i po záruční doby. Dále Vám naše společnost zajistí kontrolní měření intenzity osvětlení v případě potřeby ověření hygienických požadavků.

 

Elektromontážní práce – elektromontáže

Zajistíme elektromontážní práce, a to jak ve Vašem bytě, domě, kanceláři nebo provozovně. Kontaktujte nás, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku zcela zdarma.

Provádíme montáže svítidel,  elektrických rozvodů v bytech, domech, průmyslových halách a v ostatních prostorách.

 

Elektro revize

Zajišťujeme elektro revize – nabízíme revize elektro instalací, revize elektro spotřebičů, ručního nářadí, pracovních strojů apod. Revize elektro jsou důležité především z hlediska prevence.

Cena

1994990
11994990
4 položek celkem
Zpět do obchodu