Zpět do obchodu

Registrace

Historie

Podnikání v oboru světelné techniky záhájil majitel firmy v roce 2013, kdy byla LED technologie ještě na začátku svého raketového vzestupu.2013 - Založení týmu odborníků, zaměřených na úspory v komerčních a průmyslových provozech. V nabídce LED produkty uznávaného dovozce. Počet zaměstnanců 5.

​2014 - Rozšíření týmu obchodních zástupců a pokrytí celé ČR. Otevření kanceláří v Praze. Rozšíření prodůktové nabídky , zastoupení tří přímích výrobců a dvou dovozců.

2015 - Otevření vlastních webů: www.toplux.cz  s nabídkou nejprodávanějších LED produktů a www.osvp.cz se zaměřením na klientský servis a komplexní pokrytí potřeb klienta. Rozšíření firmy o montážní tým a projektové oddělení.

2016 – Vlastní zakázková výroba osvětlení, rozšíření produktové nabídky průmyslového a pouličního osvětlení, spolupráce s firmou se zaměřením na dotace, rozšíření zázemí firmy o skladové prostory a navázání velkoobchodní spolupráce  s desítkami firem ve stavebnictví.

2017 – Otevření prodejny  TopLux.cz, Podvinný mlýn 1418/2, 190 00 Praha 9 - Libeň. Profesionální poradenství v oblasti energetických úspor. Vlastní produktová řada LED produktů.

 Dalším plánovaným milníkem pro rok 2018 je rozšíření distribuce do Německa, Polska a na Slovensko.

Cena

992990
1992990
4 položek celkem
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení