Zpět do obchodu

Registrace

Kanceláře

Plánujete renovaci osvětlení, nebo přístavbu kanceláří ve vaší firmě? Obraťte se na nás - po krátké schůzce a konzultaci Vašich představ se o vše postaráme. Profesionální přístup a rychlost!!!usporne_osvetleni_kancelare_moderni_LED_svetlo

Chcete se nejprve telefonicky poradit - jsme tady pro Vás +420 733 424 400

Proč renovovat osvětlení ve Vaší kanceláři?

Hlavním důvodem bývá úspora na spotřebě energie, která je u klientů v této kategorii 50-70%. Dalším důvodem je úspora za údržbu zářivkových svítidel a provoz LED osvětlení bez starostí (dlouholetý bezúdržbový stav). Na pacovišti většina lidí tráví více než 8 hodin denně pod starými zářivkami, které obsahují škodlivé látky, mají nepříjemný stroboskopický efekt a škodlivá žáření, což má i dopad na to, jak se cítíte a jak vypadáte. LED osvětlení má navíc okamžitý náběh do plného výkonu, což u zářivek trvá až 5 minut a je provázeno zvýšeným odběrem elektřiny. Úsporné LED osvětlení promění téměž všechnu energii na světlo, záživka jen zhruba 10% a zbylých 90% na nežádoucí teplo. Další výhodou ekologických LED svítidel je příjemný moderní design a možnost výběru barvy světla, které Vám bude příjemné a pohodlné.

Svítidla pro tuto klasifikaci provozu můzete vybírat v těchto kategoriích našeho e-shopu svítidel:

LED žárovky

LED pásky

LED zářivky/trubice T8

LED lampičky

LED panely

LED zářivková svítidla

LED kancelářská svítidla

Vodiče, kabely, pohyblivé flexo přívody a napájecí kabely


Ukázky našich prací v kategorii provozu "kanceláře"

 

sony-logo

Recepce a prostory servisu elektronických přístrojů (Praha)

Zadání: navýšení intenzity osvětlení na pracovištích na 750Lx, čistý design stropu, návratnost investice na úspoře energie do 36 měsíců, bezúdržbový provoz a životnost min. 60 měsíců.

LED-osvetleni_recepce_usporna_stropni_panely_ctverce_do_podhledu_jednoducha_montaz_poradit_jek_vybrat_barva_svetla

servis_elektroniky_jak_vybrat_spravne_svetlo_pro_pracoviste_poradit_s_vyberem_levna_rychla_snadna_montaz

prodejna_kancelar_jak_vybrat_led_svetla_doporucit_poradit_led_panely_stropni_ctverce_usporne_levne

Výsledek:

 

Postup: V první části osazena recepce, následně celý provoz. Klient spokojen s komunikací, rychlostí a hlavně s kompletním vyřízením od zadání až po samotnou realizaci výměny osvětlení. Na zakázku byl vypracován návrh osvětlení v programu DiaLux Vypracování světelného projektu.  Výměna svítidel trvala zhruba 5 hodin a probíhala za provozu pobočky s minimálním omezením a maximální čistotou práce.


 010253lghjfgjh

Recepce a administrativní zázemí prodejce vzduchotechniky (Říčany)

Zadání: návratnost investice na úspoře energie do 36 měsíců, 20% rezerva nad ČSN pro osvětlení, dlouhá životnost min 6let s minimální údržbou a estetické zlepšení stropu.

led_svetla_prodejna_vzduchotechniky_jak_nasvitit_kancelar_poradit_odborne_levne_led_panel_stropni_deska_do_podhledu_koupit_kvalitni

LED_panel_snadna_montaz_atipicky_rozmer_62x62_levne_kvalitni_rychla_montaz_poradit_ukazky

Výsledek:

 

Postup: Atipický rozměr svítidla, dle německé normy. Využit balíček Kalkulace návratnosti PROFI. Zapůjčen vzorek na zkoušku, následně osazen celý provoz. Montáž trvala zhruba 3hodiny s minimálním omezením a zachováním čistoty  provozu.


 logo_1

Kancelářské zázemí prodejny stavebních materiálů a venkovní osvětlení areálu (Praha)

Zadání: optimalizace rozložení a počtu svítidel při zachování stávající intenzity osvětlení v kancelářích, designové zlepšení, úspora nákladů a provoz s minimální údržbou

instalace_led_panelu_prodejna_stavebniny_kancelar_jak_spravne_nasadit_stropni_led_svetlo_60x60_do_podhledu_vybrat_spravne_vhodna_barva_svetla

led_halogen_instalace_reflektor_venkovni_pouziti_nevadi_voda_IP65_SMD_čipy_bezporuchove_levne_kvalitni_poradit_montaz

 

Výsledek:

 

Postup: Zapůjčen zkušební vzorek s instalací na dobu 10 dnů - pro jistotu správného výběru barvy světla. Použit balíček služeb Kalkulace návratnosti PROFI. Instalace rozfázována na vnitřní (2 hodiny) a venkovní (2 hodiny) s ohledem na minimální omezení provozu. Zachována čistota provozu. Naplánovány další etapy.


 3155_1

Realitní kancelář (centru Prahy)

Zadání: zvýšení intenzity osvětlení a úspora na provozu osvětlení.

LED-osvetleni_realitni_kancelar_doporucena_intenzita_barva_pro_praci_poradit_s_vyberem_doporucit_LED-panel_stropni_ctverec_jak_povesit_svetlo_do_podhledu_sadrokartonu

Výsledek:

Postup: Výměna svítidel dle objednávky. Montáž proběhla za provozu s minimálním narušením a trvala zhruba 1,5 hodiny.


 Pokud zvažujete, jak zviditelnit svoji firmu světelnou reklamou, doporučujeme navštívit náš e-shop a vybrat komponenty v těchto kategoriích: moduly 12V, trafa a LED zdroje, LED pásky a LED ovladače.

Vyberte si jeden z našich balíčků služeb

nebo nás kontaktujte a domluvte si návštěvu našeho specialisty přímo +420 733 424 400

 
 

Cena

9902990
19902990
3 položek celkem
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení