Zpět do obchodu

Registrace

LED průmyslové osvětlení

Nabízíme komplexní řešení a instalaci osvětlení kancelářských prostor, vstupních a jednacích místností, výrobních, montážních a skladovacích hal, dopravních tunelů a spojovacích koridorů, firemních komunikací, prodejních ploch, parkovišť a jiných logistických ploch.

Naše firma nabízí nejmodernější dostupná řešení založená na využití nových typů extrémně úsporných LED zdrojů, které dosahují životnosti výrazně vyšší než ostatní světelné zdroje (i než starší typy LED) při možnosti využití stávající elektrické a konstrukční infrastruktury pro snížení investičních nákladů.

Na výběr jsou kategorie Zářivková svítidla, LED reflektory a LED průmyslová svítidla.

LED průmyslová svítidla typu High Bay

Tyto svítisla nahrazují energeticky náročné sodíkové předchůdce. Jejich výhodou je ekonomický provoz, dlouhá životnost s minimálními nároky na údržbu, maximální světelná účinnost, okamžitý náběh do plného výkonu, absence škodlivých látek a bezesporu i design. Využití nacházejí ve výrobních, skladových a prodejních prostorách s montážní výškou nad 5 metrů, kde ostatní typy svítidel nedosahují nutné intenzity pro plnění ČSN pro osvětlení. U LED svítidel vyšších výkonů je velmi důležitá kvalita komponentů a zpracování, která je u nabízených modelů špičková.

LED průmyslová svítidla v této kategorii, mají za standartní cenu, prodlouženou záruku na 60 měsíců (kromě GHB-F Sosen zdroj - záruka 36 mesíců).

Obraťte se na nás - rádi vám připravíme projektový návrh osvětlení zdarma +420 733 424 400

 

Osvětlení výrobních a provozních hal

Osvětlení skladů, logistických prostor, kontrolních pracovišť, expedic a balících hal

Osvětlení budov, koridorů, komunikací, externích skladů, odstavných ploch a pracovišť

Osvětlení externích výrobních a těžebních technologií

Osvětlení zeměděl. živočišných výroben a zpracovat. závodů a kontrol. stanovišť

 

Pro nákup LED osvětlení a příslušenství využijte náš e-shop www.TopLux.cz

 

 

Cena

99100
199100
ezs intro Kód: 102
1 položek celkem
Zpět do obchodu