Zpět do obchodu

Registrace

Pouliční osvětlení

LED pouliční osvětlení dokáže nahradit výbojkové veřejné lampy a ušetří Vám až 80% nákladů na světelný provoz a starosti s častým servisem a výměnou starých žárovek, díky dlouholetému bezúdržbovému provozu. VO LED světla mají dlouhou životnost.

LED pouliční osvětlení okamžitý start světla do plného výkonu, úsporný provoz a záruka až 60 měsíců.

V nabídce najdete Profesionální světla a velký výběr  montážního příslušenství od konzolí, výložníků, redukcí až po stožáry a sloupy 4M 5M a 6M. Dále nabízíme také automatické časovací hodiny na DIN lištu do rozvodny, které umí celoročně řídit spínání venkovního osvětlení podle východu a západu slunce.

Použití nacházejí ve městech a obcích u silnic, na parkovištích, ve sportovních a průmyslových komplexech a areálech, u vjezdů příjezdových cest a v zahradách, do parku a při osvícení chodníků a cest.

Pro starosty, majitele a projektanty nabízíme světelné návrhy přímo na míru.

Konzultujte s našim odborníkem na tel. 603 865 721, nebo si sjednejte schůzku na naší prodejně TopLux.

LED svítidla můžete vybírat na našem e-shopu ZDE  a veškeré příslušenství ZDE

V naší nabídce najdete levná svítidla Economy 50W, svítidla za dobrou nízkou cenu Standard 50W, LED VO lampy s nastavitelným kloubem 30W a 50W a také PROFI LED svítidla BOSTON 30W a 60W a světla PHILIPS MALAGA 30W 39W 56W a 83W. Nově máme také v akci se slevou novinku RS60W a RS100W.

Cena

19904990
119904990
3 položek celkem
Zpět do obchodu