Zpět do obchodu

Registrace

Průmyslové haly

Pokud máte výrobnu, sklad, nebo jiný průmyslový provoz a přemýšlíte, jak snížit náklady, neváhejte se na nás obrátit.

 Osvětlení haly - LED

Pokud si přejete se nejprve telefonicky poradit - jsme tady pro Vás  +420 733 424 400

Proč renovovat osvětlení ve Vašem provozu?

Hlavním důvodem pro výměnu starých halogenových, sodíkových a zářivkových svítidel je již nedostatečná intenzita osvětlení, častá poruchovost a drahý provoz. Nedodržením hygienické normy pro osvětlení provozovatel riskuje vysoké sankce při prošetření pracovních úrazů. Čím starší tyto svítidla jsou - tím mají nižší světelný výkon a větší spotřebu energie. V tomto typu provozu je úspora spotřeby energie na LED osvětlení 55-85% a návratnost pořizovací ceny LED světel je od 0,5roku až do 5let. LED svítidla mají dlouhou životnost s minimálními nároky na údržbu, což Vám ušetří další výdaje a starosti se servisem. Celé světelné soustavy lze napojit na senzory pohybu či senzory denního přísvitu a tím celý provoz automatizovat nebo ovládat pomocí aplikace v chytrém zařízení.

Svítidla pro tuto klasifikaci provozu můzete vybírat v těchto kategoriích našeho e-shopu svítidel:

LED žárovky

LED žárovky E40

LED zářivky/trubice T8

LED veřejné osvětlení

LED reflektory

LED panely

LED průmyslová svítidla

LED průmyslová svítidla zářivková

LED zářivková svítidla

LED kancelářská svítidla

Vodiče, kabely, pohyblivé flexo přívody a napájecí kabely


 Ukázky našich prací v kategorii provozu "PRŮMYSL"

chyle1280

Kovovýroba (Sedlčany)

Zadání: projektový návrh osvětlení pro nově postavenou halu s provozem kovovýroby, dodržení ČSN pro osvětlení, rovnoměrnost nasvícení, montážní výška 5 metrů a svítidla s maximální hloubkou 20cm, kvůli plánované vestavbě posuvného jeřábu, nízká energetická náročnost provozu osvětlení a dlouhá životnost  min. 10let s nízkým faktorem údržby. Účast ve výběrovém řízení.

prumyslove_LED_osvetleni_do_haly_kovovyroba_osvetleni_praha_toplux

Výsledek:

 

Postup: Vypracování projektového návrhu osvětlení dle platných ČSN pro nově vybudovanou průmyslovou halu s provozem kovovýroba. Kalkulace energetické náročnosti provozu se zapůjčením a prezentací navrhnutého LED svítidla. Odborná konzultace a doporučení specifického přání uchycení svítidla polozapuštěním do stropu. Dodání LED světel do 36 hodin od objednání na adresu instalace. Montáž svítidel provedla externí firma.


 logo_2

Výroba nábytku (Středočeský kraj)

Zadání: modernizace provozu, snížení poruchovosti a výdajů za údržbu, odstranění stroboskopického efektu u točivých strojů, dodržení ČSN pro osvětlení, snížení nákladů na provoz svítidel o min. 30%, návratnost pořizovací ceny LED svítidel na úspoře energie do 5let a dlouhá životnost svítidel.

vyroba_nabytku_jak_vybrat_spravne_osvetleni_toplux_osvetleni_praha

Výsledek:

 

Postup: Cenová nabídka svítidel, následná obědnávka. Dodání z výroby za  70 dní.


 283

Průmyslové třízení elektroodpadu (Lety)

Zadání: úspora výdajů na provozu osvětlení a častých opravách, navýšení intenzity osvětlení nad třídícím pásem a snížení počtu svítidel ve skladových halách při dodržení norem pro osvětlení, životnost a návratnost 5 let

 prumyslove_osvetleni_IP65_LED_svetla_do_haly_osvetleni_Praha_toplux

LED_prumyslove_svetla_do_haly_navrh_zdarma_osvetleni_Praha_toplux

Výsledek:

 

Postup: Objednání balíčku služeb Energetický audit provozu osvětlení , objednání svítidel ve dvou etapách, dodání objednávky vždy do 48 hodin. Klient velice spokojen - na vrácených přeplatcích záloh za energii je již investice zpět.


  detail_screenshot_12

Servis průmyslových strojů (Středočeský kraj)

Zadání: projektové navržení osvětlení pro nově vystavěnou halu sloužící k údržbě průmyslových pojízných strojů, rozfázované osvětlení pro nasvícení ze stran, centrální pracovní světlo, osvícení jednotlivých pracovišť a venkovní osvětlení areálu se senzory a dálkovým ovládáním aplikací.

LED_osvetleni_prumyslove_haly_nahrada_sodikeve_vybojky_osvetleni_praha_toplux

Výsledek:

 

Postup: Vypracování projektového návrhu osvětlení pro nově postavenou průmyslovou halu a její okolí + výpočty energetické náročnosti provozu svítidel. Dodání do 48 hodin od objednání. Předání plánů instalace montážní firmě s podrobným vysvětlením.


siko_logo

Prodejní sklad (Říčany)

Zadání: demontáž původních zářivkových svítidel a instalace LED svítidel. Navýšení intenzity osvětlení a snížení provozních nákladů.

LED-osvetleni_instalace_sklad_hala_IP65_navrh_osvetleni_praha_toplux

instalace_led_osvetleni_do_skladu_prumyslova_hala_osvetleni_praha_toplux

Výsledek:

 

Postup: proměření intenzity puvodního osvětlení, prověření dostatečnosti výměny v programu DiaLux, následná demontáž původního zářivkového osvětlení a montáž LED svítidel. Realizace zakázky do 72 hodin od potvrzení objednávky.


 

 eshoplogo_saret

Velkoobchod sadrokartonu a příslušenství (Praha)

Zadání: oslovení pro velkoobchodní spolupráci prodeje LED svítidel do sádrokartonu a minerálních podhledových stropů

prodej_led_osvetleni_do_sadrokartonu_spoluprace_osvetleni_praha_toplux

Postup: navázavá úspěšná velkoobchodní spolupráce prodeje svítidel pro montáž do sádrokartonu a stropních podhledů: LED lampička KIRA LS1011-MO modrá  IMMAX Mushroom 3,5W LED dekorační lampička s RGB podsvícením 08922L  LED lampička VIVA LTZ03-BI bílá  LED lampička EMA 6W LBL1392-CV červená stmívatelná  IMMAX Leather 5W Black černá LED stmívatelná lampička s displejem teploměrem a budíkem 08923L  LED lampička RGB T3 08907L  Immax Duck LED RGB lampička 08917L  LED lampička MATRIX LBL1207-CR černá  Bodovka AXL 2114-G zlatá GXPP004  Bodovka AXL 5515-GM výklopná černý chrom GXPP037  Bodovka NOVA 2x výklopná GXPO004  Bodovka NOVA 4x výklopná GXPO006


 Kovovýrobní hala (Jihomoravský kraj)

Zadání: výměna původních svítidel v havarijním stavu, dodržení ČSN pro osvětlení pro daný provoz, odstranění stroboskopického efektu, snížení nákladů na provoz a údržbu osvětlení, zachovát montážní výšku svítidel v 9 metrech, záruka na svítidla a montážní práce 5 let

průmyslove_LED_osvetleni_vyrobni_hala_montazni_vyska_10m_osvetleni_praha_toplux

Výsledek:

 

Postup: Oslovení s nabídkou vypracování energetického auditu osvětlení, následně vypracovaný projektový návrh LED osvětlení a prodej svítidel s dodací lhůtou 70 dní.


 

Vyberte si jeden z našich balíčků služeb

nebo nás rovnou kontaktujte a domluvte si schůzku s našim specialistou +420 733 424 400

 

Cena

19904990
119904990
3 položek celkem
Zpět do obchodu