Zpět do obchodu

Registrace

Vize

Vize společnosti Osvětlení Praha se dělí do dvou rovin.

 

První rovinou je oblast produktově-obchodní.

Staneme se jedním z největších a nejinovativnějších dodavatelů LED produktů a komplexních řešení ve střední Evropě, s vlastním vývojovým a výrobním zázemím v Asii a konsignačními sklady v ČR a Německu. Zaměříme se zvláště na průmyslové osvětlení, osvětlení měst a komunikací, velká interiérová řešení a drobné LED produkty. Vždy nabídneme řešení s nejlepším poměrem výkon/cena/kvalita.

 

Druhou rovinou je oblast servisní.

Staneme se etalonem perfektních a komplexních služeb, s vytvořením přátelského prostředí pro zákazníky, vyvolávající nadšení a opakované nákupy, vedoucí k další spokojenosti a věrnosti zákazníků. Naši zákazníci budou hlavně klienti ze segmentu B2B, velkoobchody, průmyslové podniky, municipality, ateliéry a instalační firmy. Pečlivým výběrem instalačních a sub-distribučních firem zajistíme stejnou úroveň kvality i u nich.

 

Realizací vize se staneme v ČR dodavatelem první volby pro všechny klienty cílového segmentu a všechna cílová LED řešení.

 

Každodenní poctivou prací a pružným a vstřícným řešením zákaznických požadavků, problémů nebo přání postupně vytvořit špičkovou image společnosti, vedoucí k vybudování zákaznické důvěry a věrnosti.

Poskytovat zákazníkům pouze špičkové služby a produkty prostřednictvím vlastních specializovaných pracovníků a vybraných spolupracujících firem, s důrazem na nejmodernější technická, systémová a produktová řešení a s důrazem na maximální šetrnost k životnímu prostředí.

 

Dynamický růst firmy a dosažení vize založit na základních stavebních kamenech charakterizujících podnikatelskou filozofii firmy:

  • - perfektní produkt

  • - nadstandardní servis

  • - řešení překračující očekávání

  • - otevřená komunikace

  • - plné pracovní nasazení pro klienta

  • - flexibilní a okamžité řešení vzniklých problémů

  • - absolutní zákaznická důvěra

 

Produktová strategie firmy Osvětlení Praha definuje dlouhodobý přístup společnosti k zajišťování produktových, technických a komplexních řešení vyžadovaných zákazníky na cílových trzích a tržních segmentech.

 

Společnost bude na zdrojových trzích trvale vyhledávat, vyvíjet, kontrolovat, nakupovat a případně kooperativně vyrábět a následně pak dodávat na cílové evropské trhy optimalizované produkty, komponenty a nová inovativní řešení v oblasti LED světelných zdrojů. Tyto dodávky bude uskutečňovat prioritně pod vlastní značkou OSVP nebo TopLux.

 

Ve spolupráci s výrobci budeme kontinuálně zlepšovat všechny technické, konstrukční, materiálové a kvalitativní parametry výrobků a podílet na jejich integraci do nejmodernějších komplexních světelných řešení.

Optimalizací logistického řetězce zajistíme zákazníkům a obchodním partnerům dodávky ve smluveném čase a komplexnosti, se zajištěním potřebného servisního zázemí.

Cena

1994990
11994990
4 položek celkem
Zpět do obchodu