Zpět do obchodu

Registrace

Vize

Vize společnosti Osvětlení Praha se dělí do dvou rovin.

 

První rovinou je oblast produktově-obchodní.

Staneme se jedním z největších a nejinovativnějších dodavatelů LED produktů a komplexních řešení ve střední Evropě, s vlastním vývojovým a výrobním zázemím v Asii a konsignačními sklady v ČR a Německu. Zaměříme se zvláště na průmyslové osvětlení, osvětlení měst a komunikací, velká interiérová řešení a drobné LED produkty. Vždy nabídneme řešení s nejlepším poměrem výkon/cena/kvalita.

 

Druhou rovinou je oblast servisní.

Staneme se etalonem perfektních a komplexních služeb, s vytvořením přátelského prostředí pro zákazníky, vyvolávající nadšení a opakované nákupy, vedoucí k další spokojenosti a věrnosti zákazníků. Naši zákazníci budou hlavně klienti ze segmentu B2B, velkoobchody, průmyslové podniky, municipality, ateliéry a instalační firmy. Pečlivým výběrem instalačních a sub-distribučních firem zajistíme stejnou úroveň kvality i u nich.

 

Realizací vize se staneme v ČR dodavatelem první volby pro všechny klienty cílového segmentu a všechna cílová LED řešení.

 

Každodenní poctivou prací a pružným a vstřícným řešením zákaznických požadavků, problémů nebo přání postupně vytvořit špičkovou image společnosti, vedoucí k vybudování zákaznické důvěry a věrnosti.

Poskytovat zákazníkům pouze špičkové služby a produkty prostřednictvím vlastních specializovaných pracovníků a vybraných spolupracujících firem, s důrazem na nejmodernější technická, systémová a produktová řešení a s důrazem na maximální šetrnost k životnímu prostředí.

 

Dynamický růst firmy a dosažení vize založit na základních stavebních kamenech charakterizujících podnikatelskou filozofii firmy:

  • - perfektní produkt

  • - nadstandardní servis

  • - řešení překračující očekávání

  • - otevřená komunikace

  • - plné pracovní nasazení pro klienta

  • - flexibilní a okamžité řešení vzniklých problémů

  • - absolutní zákaznická důvěra

 

Produktová strategie firmy Osvětlení Praha definuje dlouhodobý přístup společnosti k zajišťování produktových, technických a komplexních řešení vyžadovaných zákazníky na cílových trzích a tržních segmentech.

 

Společnost bude na zdrojových trzích trvale vyhledávat, vyvíjet, kontrolovat, nakupovat a případně kooperativně vyrábět a následně pak dodávat na cílové evropské trhy optimalizované produkty, komponenty a nová inovativní řešení v oblasti LED světelných zdrojů. Tyto dodávky bude uskutečňovat prioritně pod vlastní značkou OSVP nebo TopLux.

 

Ve spolupráci s výrobci budeme kontinuálně zlepšovat všechny technické, konstrukční, materiálové a kvalitativní parametry výrobků a podílet na jejich integraci do nejmodernějších komplexních světelných řešení.

Optimalizací logistického řetězce zajistíme zákazníkům a obchodním partnerům dodávky ve smluveném čase a komplexnosti, se zajištěním potřebného servisního zázemí.

Cena

992990
1992990
4 položek celkem
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení