Zpět do obchodu

Registrace

Výběr dodavatelů

Firma Osvětlení Praha směruje všechny své analýzy dodavatelských zdrojů tak, aby mohla svým zákazníkům nabídnout co nejlepší produkt za co nejvýhodnější cenu. Neustupujeme přitom ze zásady, že naší klienti mají právo na produkt, který nejen plně splňuje, ale daleko přesahuje jak vlastní technické garantované parametry, tak po zabudování do komplexního řešení bude vysoce překonávat očekávání zákazníků.

 

Naši dodavatelé musí projít výběrovým řízením, které hodnotí všechny procesy v dodavatelské firmě, včetně inovačního potenciálu, vlastní přísné vstupní kontroly materiálů a součástek, výsledků testů výrobků v nezávislé zkušebně, auditu výroby a procesů zajišťujících udržení trvalé kvality produktů a opakovatelnosti výroby, posouzení stavu výrobního zařízení, ověření flexibility reakce na zpětnou vazbu od klientů naší firmy, pružnosti v řešení možných reklamací a neshod, analýzy finančního zdraví a prověření historie firmy, která nesmí být kratší než 10 let.

 

S vybranými dodavateli pak naše firma uzavírá dlouhodobé partnerství, zajišťující kontinuitu obchodní i produktové strategie, zajištění náhradních dílů a společný vývoj nových produktů pro evropský trh.

Cena

1994990
11994990
4 položek celkem
Zpět do obchodu